Edi Rama: Turp për BE’në që e mbanë të mbyllur popullin e Kosovës
hasan preteni

Pritet arrestimi i zyrtarëve të lartë shtetëror për korrupsion

Edi-Rama-duke

Edi Rama: Turp për BE’në që e mbanë të mbyllur popullin e Kosovës

ramushi-aak1437391273

AAK paralajmëron protesta të dhunshme kundër Asociacionit

isamustafa-kuvend646

Kryeministri Mustafa shihet si fajtori kryesor për mos-themelimin e FAK’ut (Video)

Martin_Berishaj

Nyja politike e shqiptareve në Mal të Zi dhe zgjidhja e saj

policia-vrasje222232

Detaje nga tragjedia në Has ku vëllai vrau vëllanë në dasmë (Foto/ Video)

isamustafa-qev687-n

Mustafa uron 1 shtatorin, prioritet do jetë arsimi

jab

Zyrtare: Ja pse Aleksandar Jabllanoviq nuk mund të jetë kryetar i Asociacionit

keds

Njësia B1 nga KEK nuk rifilloi prodhimin, vazhdon kolapsi energjetik

Hashim-Thaci

Thaçi: Nuk lejojmë të barazohemi me “Kasapin e Ballkanit”

Sport

Goditje e Juves, merr Hernanes. Interi blen Felipe Melon

Goditje e Juves, merr Hernanes. Interi blen Felipe Melon

Juventusi bën goditjen e radhës në ditën e fundit të merkatos. Bardhezinjtë arritën marrëveshjen me Interin për transferimin e Hernanes në Torino. Klubi bardhezi do të paguajë 11 milionë euro për kartonin e brazilianit, i cili largohet pas një viti [...]

Showbiz

Këmbët e bukura të Rihannës (Foto)

Këmbët e bukura të Rihannës (Foto)

Këngëtarja e bukur Rihanna, e cila përveç këngës vlerësohet edhe për trupin e saj jashtëzakonisht seksi, ka deklaruar se janë këmbët e saj ato që i adhuron më së shumti. Ajo insiston se janë pikërisht këmbët pasuria e saj më e [...]

Lifestyle

Kile pas pushimeve? Dieta 3-ditore për t’u rikthyer në formë

Kile pas pushimeve? Dieta 3-ditore për t’u rikthyer në formë

Fundi i pushimeve të verës shpesh na gjen me ca kile më shumë. Dieta e shpejtë për djegien e yndyrnave nuk është e vështirë për t’u ndjekur. Mjafton thjesht të bëhet kujdes me numrin e kalorive dhe disa ushqime të caktuara. Zgjedhja [...]

Tech

BMW 7, tani ka luks dhe energji si kurrë më parë (Foto)

BMW 7, tani ka luks dhe energji si kurrë më parë (Foto)

BMW 740i dhe 750i , makina e re ka vendos standardet për një luks modern, rehati në lëvizje si dhe lidhjet inteligjente, pra kjo është anija e re në gjeneratën e gjashtë të BMW-s. Në përgjithësi, BMW 7 i ri është [...]

RRJETET SOCIALE

Kape lajmin me Kohë!

Kape lajmin me Kohë!