Sport

Ja çka thotë Ivanovic për atmosferën në Elbasan

Ja çka thotë Ivanovic për atmosferën në Elbasan

Branislav Ivanovic ka thënë se kanë pritur atmosferë të tillë në Elbasan. Kapiteni i Serbisë, Branislav Ivanovic është shprehur shumë i lumtur me fitoren kundër Serbisë dhe e ka pranuar se atmosfera ka qenë e zjarret. Ai po ashtu tha se ndeshja [...]

Showbiz

Topi i Kombëtares mes këmbëve të Suzanes

Topi i Kombëtares mes këmbëve të Suzanes

Të gjithë po mundohen të thonë e të bëjnë diçka për të treguar entuziazmin dhe emocionet për ndeshjen e sontshme mes Shqipërisë dhe Serbisë, që do te zhvillohet në "Elbasan Arena". Shumë këngëtare e modele u zhveshen në mbështetje të Kombëtares [...]

Lifestyle

Si të bëni kaçurrela të përkryera (VIDEO)

Si të bëni kaçurrela të përkryera (VIDEO)

Në këtë video ju do të shikoni se si një vajzë vetëm me ndihmën e një shiriti arrin që të realizojë kaçurrela sikur një profesioniste. Ne shikojmë se si ajo vendos një shirit në kokë dhe përdredh në të tërë volumin [...]

Tech

“Porsche” prodhon edhe biçikleta (Foto)

“Porsche” prodhon edhe biçikleta (Foto)

Kjo është biçikleta e “Porsche”. Kompania e cila është e famshme në botë për prodhimin e autoveturave të luksit, me sa duket ka menduar edhe për produkte më alternative dhe ekologjike… [...]

RRJETET SOCIALE

Kape lajmin me Kohë!

Kape lajmin me Kohë!