|Wednesday, July 23, 2014
You are here: Ballina
Reagon Koalicioni LDK-AAK-NISMA: Vendimi i sotëm masë standarde në raste të tilla!

Reagon Koalicioni LDK-AAK-NISMA: Vendimi i sotëm masë standarde në raste...

Tweet Tweet Koalicioni LDK AAK NISMA ka reaguar pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese, e cila ka pezulluar ...

Pas reagimit të VV’së pritet zgjidhja e konfliktit mijëra vjeçar arabo –izraelit

Pas reagimit të VV’së pritet zgjidhja e konfliktit mijëra vjeçar arab...

Tweet Tweet Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj zhvillimeve në Rripin e Gazës. Sipas VV’së ajo që po ...

Daut Haradinaj i thotë Enver Hasanit: A guxon me marrë vendime kundër Hashim Thaçit?

Daut Haradinaj i thotë Enver Hasanit: A guxon me marrë vendime kundër Ha...

Tweet Tweet Deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj ka reaguar pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese për ta pezulluar ...

Kushtetuesja pezullon përkohësisht Mustafën dhe punën e Kuvendit

Kushtetuesja pezullon përkohësisht Mustafën dhe punën e Kuvendit

Gjykata Kushtetuese ka publikuar Vendimin për Masë të përkohshme, me të cilin pezullon Vendimin për zgjedhjen e ...

Artikuj Promocional
Sport
Tweet Tweet Lamtumira e papritur e Antonio Contes i befasoi të gjithë dhe këtu nuk bën përjashtim as John Elkann, presidenti ... Full article
Tweet Tweet Hasan Lika është i kënaqur nga paraqitja e Teutës në 4 ndeshjet miqësore ...
Shume klube sapo kanë filluar transferimet e tyre, por shumë prej tyre tashmë kanë kryer ...
Akademia e Manchester City për U-21 ka konfirmuar se ndeshja kundër HNK Rijeka është analuar ...

Kolumbiani James Rodriguez i cili shkëlqeu në Botërorin e zhvilluar në Brazil u zyrtarizua si ...

Monaco na nisur të mendojë për zëvendësimin e kolumbianit Rodriguez me një lojtar me eksperiencë, ...

UEFA, pas një mbledhje që ka pasur dhe pas një propozimi që ka marrë nga ...

TECH

Në fillim të vitit, Nokia prezantoi telefonin Lumia 630, që ka dalë së fundmi në treg. Ai është pozicionuar si “pajisje ... Full article

Microsoft njoftoi se në tremujorin e dytë kalendarik të vitit 2014 (që konsiderohet tremujori i ...

Sulmi i leopardëve ndodhi në një fshat të vogël në shtetin Maharashtra në Indi, incidenti ...

Javën e kaluar, Satya Nadella njoftoi se Microsoft do të largojë nga puna rreth 18 ...

 
FUNNY Video
Më shumë Lajme dhe Artikuj