Mustafa: Jam në koalicion me rivalin më të madh të LDK-së
isa-mustafa-fotot-xhemail-sllovinja-15

Mustafa: Jam në koalicion me rivalin më të madh të LDK-së

AKI-DUda-650x366-620x366

Anulohet mbledhja e Komisionit për Mbikëqyrjen e AKI-së

5ebb1e0523cd9044de7184ca7a28e259f2021e3b4e8e73ae00de5e9962705576-e1455009795906

Sami Lushtaku e Arben Gjukaj në Gjyq për Tenderin e KEK-ut

poli

Skandal në shkollën policore në Vushtrri

th

Thaçi: Njohjet nuk ndahen në muaj dhe javë

li

QKUK alarmohet nga skandali i verbimit të fëmijëve

mmmm

Serbia kthen në Kosovë 700 mantelbardhë

lm

Të akuzuarit e ‘Grupit Kumanova’, sot para gjykatës

lajmmmm

KQZ pezullon partinë e Gjergj Dedajt

ISA-mustafa-KUVENDt-00

Mustafa: Opozita ta pranojë se kishte kauzë të rrejshme dhe të kthehet në Kuvend

Sport

Lavezzi drejt Kinës, tundohet edhe Ibrahimovic

Lavezzi drejt Kinës, tundohet edhe Ibrahimovic

Ezequiel Lavezzi duket pranë largimit nga Paris Saint Germain. Destinacioni më i mundshëm i sulmuesit është Kina, me ofertën nga Shangai Shenhua. Konfirmimi vjen nga trajneri i kampionëve të Francës, Laurent Blanc, që nuk i fshehu bisedimet e lojtarit 30-vjeçar me [...]

Showbiz

Kështu duket Jessica Alba komplet e zhveshur (Foto +16)

Kështu duket Jessica Alba komplet e zhveshur (Foto +16)

Aktorja simpatike Jessica Alba është fytyrë publike shumë e njohur në vend dhe botë. Ajo madje njihet për skenat provokative në filmin ‘The Killers Inside Me’, shkruan lajmi.net. Jessica Alba përveç sukseseve në profesion, po arrinë të jetë edhe nënë e zonja. [...]

Lifestyle

Si të lani të brendshmet, e të jeni të shëndetshme?

Si të lani të brendshmet, e të jeni të shëndetshme?

Femrat pëlqejnë të brendshme të bukua dhe moderne, posaqërisht ato që kushtojnë shumë dhe janë të ndjeshme ndaj larjeve. Dilema më e madhe në këtë rast është “a mundem t`i laj në lavatriçe ?”. Definitivisht duhet të shmangeni nga lavatriçja nëse [...]

Tech

Gjeniu 14 vjeçar nga Shkodra, i besuari i Facebook

Gjeniu 14 vjeçar nga Shkodra, i besuari i Facebook

Nilidon Pepushaj është një 14 vjeçar nga Shkodra. Ai vazhdon klasën e tetë në një shkollën jopublike. Një fëmijë që ndryshon nga bashkëmoshatarët e tij nga dëshira që ka për të mësuar gjëra të reja dhe sidomos për të krijuar. [...]

RRJETET SOCIALE

Sondazh

Kush duhet të jetë president i Kosovës?

MOTI

Kape lajmin me Kohë!

Kape lajmin me Kohë!