|Monday, July 28, 2014
You are here: Ballina
Frankfurter Allgemeine Zeitung:PDK me çdo mjet lufton për pushtet, sepse e ka kapur shtetin!

Frankfurter Allgemeine Zeitung:PDK me çdo mjet lufton për pushtet, sepse ...

Tweet Tweet Gjykata Kushtetuese, e cila sipas FAZ drejtohet nga Enver Hasani, një besnik i PDK-së, e ...

NSA-ja ka përgjuar Berishën dhe Thaçin

NSA-ja ka përgjuar Berishën dhe Thaçin

Tweet Tweet Agjencia e Sigurisë Kombëtare amerikane (NSA) ka përgjuar ish-kryeministrin e Shqipërisë, Sali Berisha dhe kryeministrin ...

Babai vrau të birin pas një zënke të gjatë, viktima ishte veteran i UÇK’së (Video)

Babai vrau të birin pas një zënke të gjatë, viktima ishte veteran i U...

Tweet Tweet Janë bërë të ditura disa detaje për vrasjen e mbrëmshme në Korishtë të Prizrenit. Mediat ...

Kërcenon Serbia: Mënjeherë të lirohet Oliver Ivanoviq

Kërcenon Serbia: Mënjeherë të lirohet Oliver Ivanoviq

Tweet Tweet E ashtuquajtura Zyrë për Kosovën e Qeverisë së Serbisë, ka kërkuar që kryetari i Iniciativës ...

Artikuj Promocional
Sport

Daniel Ricciardo ka qënë surspriza e Çmimit të Madh të Hungarisë. Australiani i Red Bullit, ka fituar në 3 xhirot e ... Full article

Zv.kryeministri britanik Nick Clegg është kundër organizimit të Botërorit 2018 nga ana e Rusisë. Politikani ...

Përpara 60 mijë spektatorëve në California Memorial Stadium, Inter ka mundur Real Madrid pas ...

Skuadra e Real Madridit është duke u munduar që ta shesë Angel Di Marian, pasiqë ...
Trajneri holandez, Louis van Gaal ka këmbngulur se ai nuk ishte i kënaqur me lojën ...
Trajneri i skuadrës së Real Madridit, Carlo Ancelotti ka thënëse James Rodriguez është një 'investim' ...
Adriano Galliani i ka gëzuar tej-mase tifozët e klubit të Milanit duke konfirmuar që klubi ...
TECH

LG G Pad 10.1 është tableti që ofron parametrat më të mira në linjën e tabletëve G Pad të krijuar nga ... Full article

Është rritur shumë shitja e tabletëve në të gjithë botën. Pjesa e tregut është rritur ...

Telefoni inteligjent Fire Phone i Amazon-it sapo ka dalë në treg dhe ekspertët e iFixit ...

Ju pëlqen të bëni foto dhe t'i postoni ato në internet, dhe doni që ...

 
FUNNY Video
Më shumë Lajme dhe Artikuj