Sport

Berlusconi: Ky dua të jetë trajner i Milanit

Berlusconi: Ky dua të jetë trajner i Milanit

Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi është optimist se Carlo Ancelotti do të rikthehet në postin e trajnerit në San Siro. Filippo Inzaghi do të largohet në fund të sezonit në fundjavë, kurse Ancelotti është i lirë pas shkarkimit nga Real Madrid. “Shpresoj [...]

Showbiz

Dalin në shitje fotot e fundit të Marilyn Monroe (Foto)

Dalin në shitje fotot e fundit të Marilyn Monroe (Foto)

Fotot e fundit profesionale të legjendës së Hollywood-it, Marilyn Monroe të cilat janë realizuar vetëm tre javë para vdekjes së saj do të dalin në shitje. Fotografitë prekëse të një sirene të tillë si Monroe janë realizuar nga miku i saj [...]

Lifestyle

Të pasmet e femrave ndahen në katër forma: Ja cilat pëlqehen më së shumti! (Foto)

Të pasmet e femrave ndahen në katër forma: Ja cilat pëlqehen më së shumti! (Foto)

Ndërsa tek meshkujt, ato kanë forma mjaft të ngjashme, tek femrat ato ndryshojnë në formë. Të pasmet e femrave janë ndarë në katër lloje të ndryshme: Formë V, katrore, zemre dhe të rrumbullakëta. Por, sipas një hulumtimi, më të pëlqyerat janë [...]

Tech

Audi Q5 merr notën maksimale në Crash-Test (Foto/Video)

Audi Q5 merr notën maksimale në Crash-Test (Foto/Video)

Pasi që vitin e kaluar ka marrë notën “Mirë” në Crash-Test, SUV-i gjerman nga segmenti premium ka vendosur që këto dy vite të testohet përsëri dhe rezultatet janë më shumë se të kënaqshme. Audi “Q5” është SUV-i nga segmenti Premium i [...]

RRJETET SOCIALE
MOTI

Kape lajmin me Kohë!

Kape lajmin me Kohë!