Albin Kurti: Do ta thyejmë rekordin me protestues më 17 shkurt
12717203_10153200466267000_7042199943380251451_n

Albin Kurti: Do ta thyejmë rekordin me protestues më 17 shkurt

Ramush-Haradinaj

Haradinaj: Ne do të festojmë duke protestuar e ata duke mashtruar

xhavithaliti-of

Thaçi brenda pak ditëve President, koalicioni me LDK-në vazhdon

U.S. Secretary of State John Kerry speaks about the Ukraine crisis after his meetings with other foreign ministers in Paris, March 5, 2014. Kerry spoke to reporters at the U.S. ambassador's residence in Paris. 
REUTERS/Kevin Lamarque   (FRANCE - Tags: POLITICS)

Vizita e Sekretarit Kerry në Tiranë, e pesta e një zyrtari të lartë amerikan pas viteve ’90

ojq-ve-q-euml-promovuan-ekstremizmin-nuk-u-lejohet-veprimtaria_hd

OJQ-ve që promovuan ekstremizmin, nuk u lejohet veprimtaria

Job_search

Për një muaj 3 mijë kosovarë kërkojnë punë

i-akuzuari-p-euml-r-fajde-p-euml-rmend-emrin-e-familjarit-t-euml-kadri-veselit-video_hd

I akuzuari për fajde përmend emrin e familjarit të Kadri Veselit /VIDEO

patent_30778-650x358

Patenta e shoferit në Kosovë më e shtrenjtë se në Amerikë

dgt-620x347

As këtë vit nuk ka Karton të Gjelbër

agj

ATK “zemërgjerë”, pranon 20 punëtorë më shumë në konkursin e shpallur

Sport

A gënjeu Benzema për ‘seks-videon’ e Valbuenas

A gënjeu Benzema për ‘seks-videon’ e Valbuenas

Sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema, ka pranuar të ketë gënjyer lojtarin e kombëtares franceze Mathieu Valbuena mbi çështjen e ‘seks-videos’ gjatë seancës dëgjimore në gjykatë ku akuzohet për shantazh. ‘Le Parisien’ citoi fragmente nga deklarata e tij në 28 janar [...]

Showbiz

Vildania natën vonë i heqë sutjenat, tregon gjoksin / Foto +16

Vildania natën vonë i heqë sutjenat, tregon gjoksin / Foto +16

​Vildane Zeneli vazhdon të provokojë keq. Ajo në postimet e fundit në rrjetin social Instagram ka treguar se qëndron gjithë kohën pa sutjena. Dhe kështu ajo nuk lë pa ekspozuar as gjoksin bombastik, i cili është kryetemë e mediave rozë. [...]

Lifestyle

I këput organin gjenital kunatit dhe e dërgon në polici: Më përdhunonte vazhdimisht

I këput organin gjenital kunatit dhe e dërgon në polici: Më përdhunonte vazhdimisht

Një grua 32 vjeçare në Indi, i ka këputur organin gjenital kunatit të saj dhe ia ka dërguar policisë, duke pretenduar se ai e kishte përdhunuar vazhdimisht dhe ajo nuk mundi të duronte më. E shoqëruar me tre fëmijët e [...]

Tech

Startupi i kërkimit në internet Gjirafa përfiton 2 milion dollar investim për të dërguar Shqipërinë online

Startupi i kërkimit në internet Gjirafa përfiton 2 milion dollar investim për të dërguar Shqipërinë online

Suksesi i startupit Gjirafa, pjesëmarrës në edicionin e kaluar të konkursit mbarëkombëtar Albanian ICT Awards dhe fitues i Çmimit ICT Inovacioni i Vitit, nuk ka të ndalur. Google shqiptar pas suksesit të grupimit të 100 milion faqeve në shqip tani [...]

RRJETET SOCIALE

Sondazh

Kush duhet të jetë president i Kosovës?

MOTI

Kape lajmin me Kohë!

Kape lajmin me Kohë!