Presidentja Jahjaga takon Joe Bidenin, ia mban dorën (Foto)
ivica-dacic

Dacic shpreson që shtetet që e kanë njohur Kosovën, do ta tërheqin vendimin

aa

Shpërthime në Ankara, njerëzit në panik

jahi-nikoliqi-2

Nikoliq e Jahjaga në një tavolinë, nuk ia thonë asnjë fjalë njëri-tjetrit

vs

Veseli: Burrat që ushtrojnë dhunë ndaj femrës janë qyqarë

fff

Nis Samiti në Zagreb ku po merr pjesë Jahjaga, mbërrin edhe Joe Biden

Deputeti-i-LDK-së-Blerim-Grainca-640x350

Blerim Grainca: Statistikat për gruan do të jenë më pozitive kur ajo shihet si vlerë e jo numër

d

Vritet një kosovar në Gjermani, dy të tjerë mbeten të plagosur

lut

Haziri apelon qytetarët të paguajnë borxhet e tatimit në pronë për të përfituar nga amnistia

2

Sherr me grushta mes dy deputetëve shqiptarë

20151125111612973646

Nis fushata “16 Ditët e Aktivizmit” kundër dhunës në familje

OPINIONE

Sport

Navas: Duhet të përmirësohemi

Navas: Duhet të përmirësohemi

Skuadra spanjolle ka vuajtur humbje të rënda nga Sevilla dhe Barcelona, por gardiani mendon se skuadra është e bashkuar nën urdhërat e Rafa Benitezit. Keylor Navas beson se nuk është koha që Real Madridi që të merret me fajësime, pas disfatës [...]

Showbiz

Kur Rozana Radi e vë në rend të parë gjoksin (Foto)

Kur Rozana Radi e vë në rend të parë gjoksin (Foto)

Ajo është e njohur për gjoksin e saj të bëshëm, të cilin e ka pranuar edhe vetë se e ka bërë me anë të ndërhyrjes kirurgjikale. Rozana Radi së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, duke [...]

Lifestyle

Sëmundjet që kuron preshi

Sëmundjet që kuron preshi

Preshi kultivohet kryesisht në Azinë e Vogël, ku ka dhe origjinën e vet, si dhe në Shtetet e Pellgut të Mesdheut. Preshi i freskët përmban shumë lëndë ushqimore me vlera të larta biologjike, fiziologjike, dietetike e mjekësore për organizmin e njeriut. Preshi [...]

Tech

Xiaomi Redmi Note 3: ekran 5.5 inç, sensor për gjurmët e gishtave, bateri 4000mAh…140 dollarë

Xiaomi Redmi Note 3: ekran 5.5 inç, sensor për gjurmët e gishtave, bateri 4000mAh…140 dollarë

Xiaomi zbuloi sot në Kinë telefonin inteligjent Redmi Note 3. Telefoni është pak më i madh për nga madhësia dhe më i mirë, në të gjitha këndvështrimet, në krahasim me paraardhësin e tij. Kasat prej metali, sensori për gjurmët e [...]

RRJETET SOCIALE

Sondazh

A dështoi menaxhimi i sigurisë gjatë protestave?

MOTI

Kape lajmin me Kohë!

Kape lajmin me Kohë!