EKSKLUZIVE: Gjermanët e PTK’s padisin Kosovën në Arbitrazhin Ndërkombëtar. Kërkojnë 180 milionë euro
Pajazit-Nushi-640x359

Pse u përjashtua nga Lidhja Komuniste e Kosovës Pajazit Nushi? (Video)

ciklisti631571

Vdes çiklisti në një aksident në Gërmi (Video)

Ahmet-Isufi-r

Isufi thotë së Asociacioni është ndërhyrje e drejtpërdrejtë në Kushtetutën e Kosovës

gjykata-prokuror

A po bëhet drejtësi selektive në Kosovë?

lider_zvar-9801441229068

Despotët dhe zvarranikët shqiptarë

ibrahim-rugova-bz

Ibrahim Rugova nuk ishte i pari në listën e themelimit të LDK-së (dokument)

Donald_Trump_630x420

Trump përkrah kandidaturën e Westit

iqlink0

Hapet qendra për thirrje “IQ-to-Link”, synon të punësojë deri në 430 persona (Foto)

ISA-mustafa-KUVENDt-00

Mustafa rithekson se Asociacioni nuk ka kompetenca ekzekutive

Visar-Ymeri-jh

Ymeri thotë se veç rrëzimi i Qeverisë ndalon “Zajednicën”

Sport

Futbollistët e kombëtares të gjithë në foto

Futbollistët e kombëtares të gjithë në foto

Teksa tifozët kanë rrethuar hotelin e kombëtares shqiptare në pritje për të takuar idhujt e tyre, për të rrëmbyer një autograf apo realizuar një foto ishin vetë lojtarët e kombëtares që menduan të realizonin një foto, pas një tjetër dite [...]

Showbiz

Nina Agdal “pushton” “Sports Ilustrated” (Foto)

Nina Agdal “pushton” “Sports Ilustrated” (Foto)

“Sports Ilustrated” duket se ka gjetur imazhin kryesor. Revista e njohur amerikane nuk e kursen aspak modelen Nina Agdal kur bëhet fjalë për poza provokuese. Ajo është kthyer në një personazh kryesor në botën e modës në vendin e saj të [...]

Lifestyle

Uthulla ‘zbulon’ lythat gjenitale

Uthulla ‘zbulon’ lythat gjenitale

Sa herë e keni vrarë mendjen nëse lythat e krijuara në zonën gjenitale janë qime të rritura nën lëkurë, apo ndonjë shenjë e ndonjë sëmundjeje seksualisht të transmetueshme? Epo ka një mënyrë fare të thjeshtë për të zbuluar për çfarë bëhet [...]

Tech

Google ndryshon llogon. Kesaj here koxha radikalisht

Google ndryshon llogon. Kesaj here koxha radikalisht

Google ndryshon llogon. Kesaj here koxha radikalisht. Llogoja e Google ka psue edhe ma heret ndryshime të lehta, por kesaj here ato jane ma radikale dhe me ma shume ngjyra dhe animime. [...]

RRJETET SOCIALE

Kape lajmin me Kohë!

Kape lajmin me Kohë!