Policia: Një nga grabitësit që vrau turistët çekë ishte pasagjer në makinën e tyre
OPINIONE
hidhen13

Hidhen nga kati i tretë për t’i shpëtuar flakëve

ritaora3k

Rita e thotë shqip: Ju dua, kërkon mbështetjen e gjithë shqiptarëve për këngën e saj

smartphone-app-could-save-lives-durin-655x356

Quakeshare, aplikacioni ndihmës në katastrofat natyrore

xhihad-siriar1_s

“Emiri” i IS-it vritet nga një sulm i SHBA-së

women-water-12

Ja pse duhet të pini ujë në mëngjes

ane-jahjaga

Kosova dhe Finlanda të përkushtuara për thellimin e bashkëpunimit

hidhen13

Hidhen nga kati i tretë për t’i shpëtuar flakëve

ritaora3k

Rita e thotë shqip: Ju dua, kërkon mbështetjen e gjithë shqiptarëve për këngën e saj

smartphone-app-could-save-lives-durin-655x356

Quakeshare, aplikacioni ndihmës në katastrofat natyrore

xhihad-siriar1_s

“Emiri” i IS-it vritet nga një sulm i SHBA-së

Sport

Mena: Kili-Argjentina, finale e merituar

Mena: Kili-Argjentina, finale e merituar

Pas fitores 2-1 ndaj Perusë në gjysmëfinalen e Kupës së Amerikës, kombëtarja kiliane siguroi finalen përballë Argjentiëns. Kili ka qënë edhe më parë në finalen e këtij kompeticioni por në 99 vite histori që numëron ky turne kurrë [...]

Showbiz

Stresi vjen me “Ta paloj” (Video)

Stresi vjen me “Ta paloj” (Video)

Sonte është nata e premierave. Pas Dafina Zeqirit, 2Ton, Noizyt, radha i ka ardhur edhe reperit problematik ka Shqipëria, Stresi. Kënga titullohet “Ta paloj” dhe është një “diss” i radhës nga Stresi. Në këtë këngë është përdorur shprehja ‘kosovarçe’ për… dëgjojeni. [...]

Lifestyle

Çfarë nuk duhet të toleroni në një lidhje

Çfarë nuk duhet të toleroni në një lidhje

14 gjërat që nuk duhet t`i toleroni në një lidhje, sepse ju e meritoni dikë që dëshiron që ju të keni sukses Romantika mund të na verbojë kundrejt shenjave që na tregojnë se jemi në një lidhje të dëmshme. është vhtirë [...]

Tech

Snapchat me ndryshime të mëdha

Snapchat me ndryshime të mëdha

Snapchat ka bërë disa ndryshme bukur të mëdha në aplikacion, duke përfshirë një veçori të re të quajtur ‘Tap to View’, që do të thotë se përdoruesit më nuk kanë nevojë të mbajnë gishtin në ekran për të parë një [...]

RRJETET SOCIALE

Kape lajmin me Kohë!

Kape lajmin me Kohë!