Vucic: Hapja e Kapitullit për Kosovën, e dhimbshme për Serbinë
VUCIC265_high

Vucic: Hapja e Kapitullit për Kosovën, e dhimbshme për Serbinë

jakup-krasniqi_217708

Krasniqi: Nuk ndalemi edhe po të arrestohet i gjithë zëri opozitar

rexhepselimi-vv

Selimi: Kjo asht Qeveri vazale e Serbisë! (VIDEO)

maria-bamieh-preview

Bamieh: Bukoshi u shpall i pafajshëm, ai ishte i afërt me ish shefin e EULEX

KADRIVESELI-TELEFON646

Kadri Veseli: Na duhet urgjent zgjidhje politike

Maria.Bamieh.by.Majlinda.Hoxha

Maria Bamieh: Zyrtarët e lartë të EULEX-it takohen me kriminelë

AGRONdemii-S

Demi: Koalicioni PDK – LDK vetëm sa asht tue forcue kapjen e shtetit (VIDEO)

ilir_tolaj_409504

Maria Bamieh: Kishte dyshime për mito në rastin e Ilir Tolajt

zafir berisha

Berisha: Jo me gjuejt gaz, po për Kosovën jam në gjendje me gjuejt gjithçka (Video)

O-Connell4s

O’Connell: Zhvillimet e sotme janë shqetësuese, po ju vëzhgojmë nga afër

OPINIONE

Sport

Messi, Ronaldo e Neymar, 3 finalistët e “Topit të Artë”

Messi, Ronaldo e Neymar, 3 finalistët e “Topit të Artë”

FIFA shpalli 3 finalistët e “Topit të Artë” për vitin 2015. Lionel Messi, Cristiano Ronaldo dhe Neymar do të “luftojnë” për çmimin më prestigjioz në aspektin individual. Ndërkohë për kategoritë e tjera këto ishin 3 finalistët: “Topi i Artë” për femra: [...]

Showbiz

Figura e saj joshëse (Foto)

Figura e saj joshëse (Foto)

Melanies Sykes ka ekspozuar muskujt e barkut gjersa po kalonte pushimet në Dubai. Pra, kjo është ndoshta befasuese që , edhe një herë , prezantuesja e televizionit Melanie Sykes ka treguar trupin e saj në plazh ndërsa gjendet me pushime në [...]

Lifestyle

hkencëtari injekton një bakter 3.5 milion të vjetër: Gjetëm burimin e përjetësisë

hkencëtari injekton një bakter 3.5 milion të vjetër: Gjetëm burimin e përjetësisë

Anatoli Brouchkov, shkencëtari rus, injekton një bakter, rreth 3.5 milion të vjetër dhe mendon se gjetur burimin e rinis së përjetshme. Ai thotë se e ndjen veten shumë të shëndetshëm dhe mjaft energjik, krahasuar me moshën që ka. “Pas eksperimenteve [...]

Tech

A e keni kërkuar ndonjëherë veten në Google?

A e keni kërkuar ndonjëherë veten në Google?

Të kërkosh veten në Google duket paksa e çuditshme mirëpo çereku i amerikanëve dhe 1/3 e milenialëve (fëmijëve të lindur në mileniumin e ri), përshtypja e parë online është më e rëndësishme se prezentimi klasik, andaj edhe dëshirojnë të dinë [...]

RRJETET SOCIALE

Sondazh

A dështoi menaxhimi i sigurisë gjatë protestave?

MOTI

Kape lajmin me Kohë!

Kape lajmin me Kohë!