|Tuesday, July 29, 2014
You are here: Ballina
Clint Williamson ishte bashkautor i aktakuzës kundër Slobodan Milosevic’it

Clint Williamson ishte bashkautor i aktakuzës kundër Slobodan Milosevic...

Tweet Tweet Prokurori i Taskë Forcës së Bashkimit Europian e cila ka hetuar pohimet në raportin e ...

Williamson Paralajmëron Aktakuzë Ndaj Krerëve të ish UÇK-së

Williamson Paralajmëron Aktakuzë Ndaj Krerëve të ish UÇK-së

Tweet Tweet Task Forca Hetimore Speciale (SITF) thotë se ka gjetur prova bindëse për të ngritur një ...

Elementë të UÇK’së vranë zyrtarë të LDK’së, Williamson po heton edhe këtë pistë

Elementë të UÇK’së vranë zyrtarë të LDK’së, Williamson po heton...

Tweet Tweet Williamson ka thënë se elementë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës kanë vrarë pa gjyq edhe ...

Deklarata: Drejtues të UÇK’së luftuan për pasuri personale dhe fuqi politike

Deklarata: Drejtues të UÇK’së luftuan për pasuri personale dhe fuqi p...

Tweet Tweet Prokurori amerikan, Clint Williamson ka bërë një sqarim në fund të deklaratës së tij, duke ...

Artikuj Promocional
Sport

Nga Erjon Halili

Nemanja Vidiç rrëfehet për herë të parë pas transferimit të Interi

Nemanja Vidiç ka dhënë dje një intervistë  ... Full article

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo është lojtari më i kompletuar i të gjitha kohërave, ...
Ekzekutimi i penalltisë në stilin 'Panenka' mund të jetë një gjë e bukur për tu ...
Drejtuesit e FIFA-së pretendojnë se nuk ka sistem të dopingut në kulturën e futbollit dhe ...
Mesfushori i ri shqiptar i Olympiakosit, Pajtim Kasami ia ka uruar Fitër Bajramin të gjithë ...

Nga Bujar Muçaku

Kosovari konsiderohet tejet i rëndësishëm pë sezonin e ri

Situata e Xherdan Shaqirit te ...

Nga Erjon Halili

Sulmuesi nga Librazhdi largohet nga Teuta dhe arrin akordin me verdheblutë

Mirel Çota ka ...

TECH

Faqet zyrtare në internet të pothuajse gjithë ministrive, përjashto atë të mbrojtjes dhe faqen zyrtare të Këshillit të Ministrave, janë sulmuar ... Full article

10 filmat më të shkarkuar në BitTorrent, që kryesojnë tabelën këtë javë, janë: 'Expendables 3' ...

LG G Pad 10.1 është tableti që ofron parametrat më të mira në linjën e ...

Është rritur shumë shitja e tabletëve në të gjithë botën. Pjesa e tregut është rritur ...

 
FUNNY Video
Më shumë Lajme dhe Artikuj