Mustafa: Opozita ta pranojë se kishte kauzë të rrejshme dhe të kthehet në Kuvend
muhamet-kelmendi1-1363863132

Kelmendi: AAK nuk futet në Qeveri pa shkuar vendi në zgjedhje (Video)

thaci08

Thaçi Pritet si President dhe e Thumbon Ramush Haradinajn

bilall-sherifi

Ekskluzive: Sherifi: Para 10 dite Nismës, përmes një ambasade pushteti na ofroi gjithçka veç me u terheq prej opozitës!

xhavithaliti-of

Haliti: PDK e gatshme t’iu prijë proceseve politike e shtetërore (Foto)

siriaaa-burg

OKB jep alarmin: Assad po ekzekuton të burgosurit

British_Inter-Parliamentary_Union_Visit5

Privatizuesi i Llamkosit kërkon dy vjet burg për mashtrimin 30 milionësh (Dokument)

limaj

Limaj kundër takimit te Presidentja: Koalicioni s’mund ta kthej legjitimitetin me tavolina të këtilla

jhj

Qeveria ndan 70 mijë Euro për festimet e Ditës së Pavarësisë (Dokument)

frasher krasniqiG

Zëdhënësi i VV’së: Haradinaj gabon që shkon te Presidentja

isa-mustafa-fotot-xhemail-sllovinja-15

Jep dorëheqje këshilltari i kryeministrit Mustafa! (Foto)

Sport

Lavezzi drejt Kinës, tundohet edhe Ibrahimovic

Lavezzi drejt Kinës, tundohet edhe Ibrahimovic

Ezequiel Lavezzi duket pranë largimit nga Paris Saint Germain. Destinacioni më i mundshëm i sulmuesit është Kina, me ofertën nga Shangai Shenhua. Konfirmimi vjen nga trajneri i kampionëve të Francës, Laurent Blanc, që nuk i fshehu bisedimet e lojtarit 30-vjeçar me [...]

Showbiz

Xhesika: S’jam fëmijë të tregoj emrin e deputetit, mund t’i kthej edhe përgjigje pozitive

Xhesika: S’jam fëmijë të tregoj emrin e deputetit, mund t’i kthej edhe përgjigje pozitive

Xhesika Ndoj vazhdon të flasë për ofertat për seks që ka marrë nga deputetë të ndryshëm. Ajo thotë se nuk është fëmijë të tregojë emrat. Ndërkohë, duke folur për Panorama, këngëtarja shprehet se nuk është çudi të pranojë propozimet e deputetëve. Xhesika, mediat [...]

Lifestyle

Joshja seksuale dhe “loja paraprijëse” në trupin e mendjen tuaj

Joshja seksuale dhe “loja paraprijëse” në trupin e mendjen tuaj

Joshja seksuale mund të ndizet nga çdo shenjë, e cila mund të konsiderohet erotike. Të parit, të dëgjuarit, të nuhaturit dhe të menduarit për diçka vërtet seksi mund të nxisin drejtpërdrejt joshjen seksuale. Këto stimulues mund të mësohen pjesërisht dhe [...]

Tech

Gjeniu 14 vjeçar nga Shkodra, i besuari i Facebook

Gjeniu 14 vjeçar nga Shkodra, i besuari i Facebook

Nilidon Pepushaj është një 14 vjeçar nga Shkodra. Ai vazhdon klasën e tetë në një shkollën jopublike. Një fëmijë që ndryshon nga bashkëmoshatarët e tij nga dëshira që ka për të mësuar gjëra të reja dhe sidomos për të krijuar. [...]

RRJETET SOCIALE

Sondazh

Kush duhet të jetë president i Kosovës?

MOTI

Kape lajmin me Kohë!

Kape lajmin me Kohë!