Ali Ahmeti: Nuk asht momenti që shqiptarët me kërkue President, Kryeparlamentar a Kryeministër t’Maqedonisë
Menduh-Taci-11

Menduh Thaçi: Mbrenda javës marrëveshja politike në Maqedoni

tomegashi--po

Gashi pretendon se vendimi i gjykatës është politik

Lutfi-Haziri-1

Haziri: LDK’s i duhet nji marreveshje politike per zgjedhjen e liderit

Boyko Borisov-photo_verybig_164131

Bullgaria “e shqetësuar” me krizën në Maqedoni

hashim-thaqi

Thaçi nuk ka bërë presion që të votohet Specialja: Ja detajet nga mbledhja e mbrëmshme (Video)

isa

Kryeministri Mustafa i del zot Adem Grabovcit: e shtyem votimin e Speciales sepse s’i kishim materialet!

facebook-ut_hd

Si ta përdorni Facebook pa internet?

demaqi-spital2

Adem Demaçi shtrihet në spital (Foto)

agim veliu

Zyrtare: Për të kandiduar për kryetar të LDK-së duhet më shumë se gjysma e votave të delegatëve

dasdit-pallaska1-kushtrim-ternava-

Dastid Pallaska: me Gjykatën Speciale po ngjet edhe thyerja e madhe e politikës së Kosovës!

Sport

Prezantimi i Benitez tek Reali, të mërkurën

Prezantimi i Benitez tek Reali, të mërkurën

Reali i Madridit tashmë ka programuar gjithcka përsa i përket prezantimit të Rafa Benitez. Të mërkurën e kësaj jave në orën 13:00, në zyrat e Santiago Bernabeut, Florentino Perez do të firmosë me teknikun e ri të madrilenëve. Pas prezantimit [...]

Showbiz

A ju kujtohet Dona nga seriali Beverly Hills? Ja se si duket sot ajo!

A ju kujtohet Dona nga seriali Beverly Hills? Ja se si duket sot ajo!

Aktorja Tori Spelling, të cilën e mbajmë në mend për rolin e saj si Donna Martin në serialin amerikan adoleshent “Beverly Hills” në Instagramin e saj ka publikuar një foto me Dona kukullën-barbikën. Kjo aktore 42-vjeçare është e bija e Aaron [...]

Lifestyle

A e dëshironi seksin në takimin e parë: Janë këto arsyet PËR dhe KUNDËR?

A e dëshironi seksin në takimin e parë: Janë këto arsyet PËR dhe KUNDËR?

Është e vështirë të thuhet se kur është saktësisht koha për seksin e parë dhe a është i parakohshëm që në takimin e parë. Në vijim po ju japim arsyet PËR dhe KUNDËR. Ju duhet të vendosni: Takimi i parë, i [...]

Tech

Një virus i ri prek aplikacionin Messages në pajisjet iOS (Video)

Një virus i ri prek aplikacionin Messages në pajisjet iOS (Video)

Një virus i ri i zbuluar në pajisjet iOS ka prekur iPhone-t, duke penguar qasjen e përdoruesve në aplikacionin Messages. Përdoruesit që kanë marrë një mesazh në gjuhën arabe kanë parë që aplikacioni Messages ka shfaqur probleme, dhe në disa [...]

RRJETET SOCIALE
MOTI

Kape lajmin me Kohë!

Kape lajmin me Kohë!