Për Lunacek arrestimi i Kurtit dhe aktivistëve të VV-së, në kohë të papërshtatshme
ulrike-lunacek-1332929143-139870

Për Lunacek arrestimi i Kurtit dhe aktivistëve të VV-së, në kohë të papërshtatshme

agk

AGK kërkon nga mediat kushte për gazetarët që përcjellin Kuvendin

ldk-fushata_s

Vjen dorëheqja e parë nga LDK për shkak të krizës politike! (Foto)

akb 3

Nis “Javët e Biznesit Kosovar 2015”

fisnikismaili-0

KMDLNj vizitoi deputetin e arrestuar Fisnik Ismaili – ja çfarë u ka thënë ai!

sna

Arrestohet edhe Ismajl Kurteshi

ilirDeda_TANJUG-OksanaToskic

Ilir Deda: Suspendimi i opozitës është suspendim i demokracisë

kuvend-sigurimi632_n

AAK: Kriza politike e Qeverisë, nuk zgjidhet me polici

Ministri-690x380

Rifillon seanca plenare

haxhi-shala--0ijh

Arrestohet deputeti Haxhi Shala

OPINIONE

Sport

“Stabilizohet” Chelsea, i kthehen dy yje

“Stabilizohet” Chelsea, i kthehen dy yje

Chelsea po vuan këtë edicion në mbrojtje duke pranuar shumë gola. Por kjo situatë mund të ndryshoi që nga java e ardhshme. Në skuadër do të kthehen dy yje, portieri Cortouis dhe mbrojtësi terry. Dy lojtarët e rëndësishëm të Mourinhos do [...]

Showbiz

Figura e saj joshëse (Foto)

Figura e saj joshëse (Foto)

Melanies Sykes ka ekspozuar muskujt e barkut gjersa po kalonte pushimet në Dubai. Pra, kjo është ndoshta befasuese që , edhe një herë , prezantuesja e televizionit Melanie Sykes ka treguar trupin e saj në plazh ndërsa gjendet me pushime në [...]

Lifestyle

hkencëtari injekton një bakter 3.5 milion të vjetër: Gjetëm burimin e përjetësisë

hkencëtari injekton një bakter 3.5 milion të vjetër: Gjetëm burimin e përjetësisë

Anatoli Brouchkov, shkencëtari rus, injekton një bakter, rreth 3.5 milion të vjetër dhe mendon se gjetur burimin e rinis së përjetshme. Ai thotë se e ndjen veten shumë të shëndetshëm dhe mjaft energjik, krahasuar me moshën që ka. “Pas eksperimenteve [...]

Tech

Viber del jashtë funksioni (Foto)

Viber del jashtë funksioni (Foto)

Viberi, aplikacioni më popullor për dërgimin e mesazheve sot ka probleme. Në fakt, kohë pas kohe mund të dërgohen mesazhe. Për këtë kanë shkruar edhe mediat e huaja. [...]

RRJETET SOCIALE

Sondazh

A dështoi menaxhimi i sigurisë gjatë protestave?

MOTI

Kape lajmin me Kohë!

Kape lajmin me Kohë!