Mustafa: Për mua dhe Thaçin më e lehtë do të ishte të jemi rivalë
police-line_1441659496-5590996

Një i plagosur nga shkrepja e armëve në Prishtinë

jens-stoltenberg-nato-2-540x304

Stoltenberg: Mali i Zi duhet të vazhdojë reformat

glauk-konjufca_5287

Konjufca: “Zajednica” është autonomi territoriale për serbët e Kosovës

isamustafa-kamera646

Mustafa: Për mua dhe Thaçin më e lehtë do të ishte të jemi rivalë

Behgjet-Pacolli1-620x330

Pacolli: Mustafa e Thaçi vetëm lavdëruan njëri-tjetrin në një takim të kotë

ramushi-1-690x380

Haradinaj: Nuk kam më çfarë të flasë me Mustafën e Thaçin

AGRONdemii-S

Demi: Thaçi s’i ka numrat per President. Sikur t’i kishin pase PDK e LDK moti e kishin zgjedh Presidentin (Video)

lideret-def646

Qe qysh duken liderët në fotografitë e deformuara në “Snapchat”

arben gashi

Gashi: Përgjegjësia e krizës bjen mbi pushtetin

Madeleine-Albright-GETTY

Vajza e prokurores së Kosovës, e quan Madeline Albright’in kriminele të luftës

Sport

Klopp dëshiron Jesen

Klopp dëshiron Jesen

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka shfaqur interesim për sulmuesin e Real Madridit, Jese Rodriguez. Sipas Daily Express, tekniku gjerman i ka kërkuar drejtuesve të klubit që të punojnë për të sjell sulmuesin spanjoll gjatë verës në Anfield. Jese dëshiron largimin pasi [...]

Showbiz

Do të mbeteni pa fjalë: Kështu feston ‘mbreti’ i Instagramit (Foto 18+)

Do të mbeteni pa fjalë: Kështu feston ‘mbreti’ i Instagramit (Foto 18+)

Dan Bilzerian është një njeri që di ta shijojë jetën dhe nuk ngurron t’ua tregojë edhe të tjerëve këtë gjë. Djali i miliarderit Paul Bilzerian ka publikuar një foto në rrjet ku shihet mes një grumbulli femrash të zhveshura. Stili i tij [...]

Lifestyle

Gjërat e vogla që nuk duhet harruar

Gjërat e vogla që nuk duhet harruar

Përkujtimi i fillimit të lidhjes. Përkujtimi nëpërmjet një mesazhi romantik që i keni dërguar njëri tjetrit, apo puthja e parë, janë gjëra që do të zbusin zemrat e të dyve. Imtësirë që tregon se mendoni për të I bleni diçka pa asnjë arsye, [...]

Tech

Google teston makinat vetë-drejtuese në Washington këtë muaj

Google teston makinat vetë-drejtuese në Washington këtë muaj

Ashtu si brezi i tanishëm i të rinjve Amerikanë, projekti i makinave vetë-drejtuese të Google po lëviz drejt Paqësorit Veri-Perëndimor. Google njoftoi disa ditë më parë që ka zgjedhur Krikland, Washingtn si qytetin e fundit ku gjigandi i teknogjisë do [...]

RRJETET SOCIALE

Sondazh

Kush duhet të jetë president i Kosovës?

MOTI

Kape lajmin me Kohë!

Kape lajmin me Kohë!