|Thursday, July 31, 2014
You are here: Ballina
Ekskluzive: BIK’u, rruga drejt terrorizmit

Ekskluzive: BIK’u, rruga drejt terrorizmit

Tweet Tweet Lavdrim Muhaxheri më nuk është komandant i shqiptarëve në organizatën terroriste ISIS, dhe as krimi ...

Shefqet Krasniqi çuditet pse është në raportin e shtetit amerikan dhe thotë: nuk kam nxitur urrejtje fetare

Shefqet Krasniqi çuditet pse është në raportin e shtetit amerikan dhe t...

Tweet Tweet Imami i Xhamisë së Madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, në një opinion dërguar portalit Indeksonline ...

Williamson-in e sollën zaptuesit e shtetit

Williamson-in e sollën zaptuesit e shtetit

Tweet Tweet Raporti i prokurorit amerikan, Clint Williamson, dhe krijimi i Gjykatës Speciale është pasojë e mosmbështetjes ...

Blerim Latifin: Lavdrim Muhaxherin e prodhuan hoxhallarët tanë

Blerim Latifin: Lavdrim Muhaxherin e prodhuan hoxhallarët tanë

Tweet Tweet Tash e 15 vjet në xhamitë e Kosovës në mënyrë të papenguar është predikuar fanatizmi ...

Artikuj Promocional
Sport

Neymar përpiqet të largojë çdo dyshim, duke dhënë garanci se do të jetë 100% në formë kur të bashkohet me skuadrën ... Full article

Fabio Cannavaro beson se Real Madridi është favorit për ta fituar La Ligan në edicionin ...

Ronaldinho ka deklaruar gjatë një konference për shtyp pas largimit nga brazilianët e Atletico Mineiros ...

Nga Erjon Halili

Sulmuesi italian bashkohet me zikaltrit pwr sezonin e ri.

Inter ka arritur tw mbyllw ...

James Rodriguez dëshiron që bashkë me të të bashkohet edhe miku i tij Radamel Falcao, ...

Nga Tonin Frroku

Mbrojtësi korçar i bindur se ekipi i tij do e nisë nga Superkupa ...

Nga Erjon Halili

Trajneri italian i madrilenëve ka folur për formën e dy lojtarëve më të ...

TECH

Facebook do të bëjë që së shpejti të gjithë përdoruesit në të gjithë botën të shkarkojnë aplikacionin e saj Messenger. Sipas ... Full article

1. Semafor ( si një orë me rërë) 2.Këpucë që mund të paketohen lehtësisht 3. ...

Kryebashkiaku i Londrës, Boris Johnson, ka njoftuar se Londra do të jetë qyteti i parë ...

 
FUNNY Video
Më shumë Lajme dhe Artikuj