Opozita ja ofron postin e Presidentit, Pacolli bashkohet me opozitën?!
presidenca-1

Takimi te presidentja, me dyer të mbyllura

largea_rikthehen-ne-kosove-jpg1427103458

17 mijë vetë u kthyen në Kosovë në vitin 2015

qiri5_w900_r1_s

Kosova pa furnizim stabil me energji elektrike

Dritoncaushi-lk

Çaushi: Pjesëmarrja e Haradinajt në takimin te presidentja, flirtim me Mustafën e Thaçin

thaci-mustafa

Sfarqa: Thaçi President prej kohës kur Isa u bë Kryeministër

hashim_thaci_-_zkm_93275023

Ja pse Hashim Thaçi, me çdo kusht e do postin e presidentit (DOKUMENT)

ramushi-kuvend00_r1_s_r1

AAK-ja i thotë po takimit me presidenten

KDISektorii1-659x325

KDI fton liderët që t’i përgjigjen ftesës së Presidentes

migrant_w900_r1_s

Evropë: Protesta kundër migrantëve dhe myslimanëve

Shefqet Dibrani646

LDK: Dibrani nuk e përfaqëson degën e LDK-së në Zvicër

Sport

Skënderbeu në krye me Salihi-James

Skënderbeu në krye me Salihi-James

Skënderbeu fluturon në krye me Salihi-James. Skuadra korcare rikthehet te fitorja që i mungonte që nga 19 dhjetori i kaluar me suksesin 2-0 ndaj Kukësit të vulosur nga dyshja e re e sulmit. Binomi Salihi-James bindi me gola dhe [...]

Showbiz

Në rrugët e Parisit, Elvana Gjata argëtohet me Jonida Vokshin / FOTO

Në rrugët e Parisit, Elvana Gjata argëtohet me Jonida Vokshin / FOTO

Elvana Gjata është bërë personazhi kryesor i mediave rozë ditët e fundit. E gjendur në Paris prej disa ditësh, aty ku ka kaluar edhe ditëlindjen e saj të 29-të me miqtë e ngushtë dhe të afërmit, Elvana sot i është [...]

Lifestyle

Banania, të shton në peshë apo të dobëson?

Banania, të shton në peshë apo të dobëson?

Çdo ushqim i tepërt i bën keq shëndetit. E njëjta gjë vlen edhe për bananen. Ky frut përmban rreth 105 kalori, 3 prej të cilave vijnë nga yndyra. Sasia e karbohidrateve (rreth 27) në formën e sheqernave të frutit nuk [...]

Tech

Bleu google.com për vetëm 1 minutë, por ja sa fitoi

Bleu google.com për vetëm 1 minutë, por ja sa fitoi

Domain-i i Google u ble në tetor për vetëm 12 dollarë, dhe Google zbulon sa pagoi që ta kthente atë. Pasi e pa ‘google.com’ në shitje, Sanmay Ved e bleu atë, dhe pati në duar emrin më ikonik në botë të domain-eve për [...]

RRJETET SOCIALE

Sondazh

Kush duhet të jetë president i Kosovës?

MOTI

Kape lajmin me Kohë!

Kape lajmin me Kohë!