|Friday, July 25, 2014
You are here: Ballina
Haradinaj: Lajmi për aktakuzë ndaj meje i sponsorizuar nga Hashim Thaçi

Haradinaj: Lajmi për aktakuzë ndaj meje i sponsorizuar nga Hashim Thaçi

Tweet Tweet Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar pas lajmit se ndaj ...

Ekskluzive: Enver Hasani mund të tërhiqet nga gjykimi i rastit Mustafa?!

Ekskluzive: Enver Hasani mund të tërhiqet nga gjykimi i rastit Mustafa?!

Tweet Tweet Kryetari i Gjykatës Kushtetuese të Kosvës, Enver Hasani mund të mos përfshihet si Gjyqtar në ...

Haradinaj: Gjykata Kushtetuese po përdorë standarde të dyfishta

Haradinaj: Gjykata Kushtetuese po përdorë standarde të dyfishta

Tweet Tweet Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, thotë se Gjykata Kushtetuese kur mori ...

Mustafa: Ne nuk përdorëm dhunën, por votën si mjet demokratik

Mustafa: Ne nuk përdorëm dhunën, por votën si mjet demokratik

Tweet Tweet Kryetari i Lidhjes Demokratikë të Kosovës, Isa Mustafa, i cili është pezulluar nga pozita e ...

Artikuj Promocional
Sport

Claudio Ranieri rinis gjithçka nga Greqia. Trajneri italian u zyrtarizua nga Federata Greke e Futbollit si tekniku i ri i kombëtares, ... Full article

Inter do të testojë veten të shtunën përballë Real Madrid në takimin që do të ...

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka treguar se skuadra e tij do jetë aktive ...
Tweet Tweet Apolonia ashtu si disa nga skuadrat e tjera të Kategorisë Superiore ka nisur ...
Boksieri dasmën e ka bërë sipas riteve shqiptare në vendlindjen e tij në Kosovë, ndonëse ...

Federata Spanjolle e Futbollit përcaktoi këtë të Enjte kalendarin e La Ligas për sezonin futbollistik ...

TECH

Burime të ndryshme njoftojnë se Google do të blejë së shpejti shërbimin e videove Twitch. Sipas Venture Beat, e cila citon ... Full article

Trafik i rrallë në Taiwan, mottora scooter si të ishin një konservë me ...

Nvidia prezantoi tabletin Shield, i cili ofron eksperiencën më të mirë për të luajtur lojëra. ...

Tweet Tweet Hulumtuesit e University of New Haven Cyber Forensics Research and Education Group në ...
 
FUNNY Video
Më shumë Lajme dhe Artikuj
Tweet Tweet Studimet tregojnë se ndjenjat e dashurisë pasionante dhe intensive kanë efekt ...