SHBA dhe BE: Kosova bëri hap të rëndësishëm në rrugën Euro-Atlantike
us-eu-flag.si

SHBA dhe BE: Kosova bëri hap të rëndësishëm në rrugën Euro-Atlantike

valigje

E dhimbshme, marokeni mbyllet brenda valixhes për të hyrë në Spanjë, vdes pa realizuar ëndrrën europiane

kuvendi-i-kosoves-1petrit-rrrahmani-

Votohet edhe projektligji për ndihmë financiare

green-card2

Ekskluzive: SHBA ka me leshue ma shume Green Card’a

kuvendi-rudina-hoti_2789

Srpska nuk e përkrah projektligjin për ndihmë financiare

KUVENDI-KOSOVES

Miratohet Projektligji për Dhomat e Specializuara

branimir-stojanovic1

​Stojanoviq: Vendimi për Specialen-pas presionit ndërkombëtar

tetove296

Vërshime në rajonin e Tetovës, flitet edhe për viktima (Video)

milaim-zeka-express0288

Ja kush janë katër udhëheqësit e UÇK’së që do të arrestohen të parët nga Tribunali, sipas Milaim Zekës

kuvendi-i-kosoves-1petrit-rrrahmani-

Sonte në orën 21:00, mbanë seancë të jashtëzakonshme

Sport

Borussia e Dortmundit kërkon Xherdan Shaqirin

Borussia e Dortmundit kërkon Xherdan Shaqirin

Xherdan Shaqiri mund të kthehet në Bundesligë, jo te Shalke 04, sikurse është përfolur ditët e fundit, por te Borussia e Dortmundit. Lajmi sensacional jepet nga mediat gjermane, të cilat zbulojnë se shqiptari i përfaqësueses së Zvicrës, është në krye [...]

Showbiz

Gold Ag: Ja pse shpërndava dhe më pas e hoqa këngën e Unikkatilit

Gold Ag: Ja pse shpërndava dhe më pas e hoqa këngën e Unikkatilit

“Për qato” titullohet projekti më i fundit i reperit Unikkatil, i cili shkaktoi polemika të mëdha, për shkak të tekstit që përmban. Pas tre viteve pauzë, Viktori u rikthye duke përfshirë një pjesë të madhe të reperëve në këngën e tij. Njëri [...]

Lifestyle

5 mënyra si të shëroni fërkimin brenda kofshëve

5 mënyra si të shëroni fërkimin brenda kofshëve

Kjo gjë ju ndodh të gjithëve, qoftë edhe nëse në verën më të nxehtë mbathni çorape të gjata apo bandelete. Ky fenomen nënkupton irritimin e lëkurës nga fërkimi i kofshëve të brendshme, posaqërisht gjatë verës kur lëkura është pakëz e lagësht. [...]

Tech

VOLVO SERVICE KOSOVA i vetëmi  dhe i specializuar në Kosovë

VOLVO SERVICE KOSOVA i vetëmi dhe i specializuar në Kosovë

Shfrytëzoni në maksimum VOLVO-n tuaj, për çdo problem ne ju jepim zgjidhjen më të shpejtë dhe profesionale... Facebook: https://www.facebook.com/VOLVOKOSOVA Servisi i vetëm i specializuar për VOLVO dhe SAAB. Pjesë këmbimi dhe sërvisim për automjetet skandinave. ofron asistencë të plotë për veturën [...]

RRJETET SOCIALE

Kape lajmin me Kohë!

Kape lajmin me Kohë!