Thaçi: I ftoj partitë opozitare humbëse të respektojnë vullnetin e popullit
Hashim_Thaci_ne_Kuvend

Thaçi: I ftoj partitë opozitare humbëse të respektojnë vullnetin e popullit

lutfi-haziri-kushtrim-ternava--677x320

Lutfi Haziri kërkon përfshirjen e Opozitës në vendimmarrje

zafirberisha-kuvend

Zafir Berisha: Zgjedhja e Presidentit-falimentim i shtetit

gjykata

Gjykata e Pejës akuzon 14 serbë për krime lufte

12717203_10153200466267000_7042199943380251451_n

Albin Kurti: Do ta thyejmë rekordin me protestues më 17 shkurt

Ramush-Haradinaj

Haradinaj: Ne do të festojmë duke protestuar e ata duke mashtruar

xhavithaliti-of

Thaçi brenda pak ditëve President, koalicioni me LDK-në vazhdon

U.S. Secretary of State John Kerry speaks about the Ukraine crisis after his meetings with other foreign ministers in Paris, March 5, 2014. Kerry spoke to reporters at the U.S. ambassador's residence in Paris. 
REUTERS/Kevin Lamarque   (FRANCE - Tags: POLITICS)

Vizita e Sekretarit Kerry në Tiranë, e pesta e një zyrtari të lartë amerikan pas viteve ’90

ojq-ve-q-euml-promovuan-ekstremizmin-nuk-u-lejohet-veprimtaria_hd

OJQ-ve që promovuan ekstremizmin, nuk u lejohet veprimtaria

Job_search

Për një muaj 3 mijë kosovarë kërkojnë punë

Sport

A gënjeu Benzema për ‘seks-videon’ e Valbuenas

A gënjeu Benzema për ‘seks-videon’ e Valbuenas

Sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema, ka pranuar të ketë gënjyer lojtarin e kombëtares franceze Mathieu Valbuena mbi çështjen e ‘seks-videos’ gjatë seancës dëgjimore në gjykatë ku akuzohet për shantazh. ‘Le Parisien’ citoi fragmente nga deklarata e tij në 28 janar [...]

Showbiz

Vildania natën vonë i heqë sutjenat, tregon gjoksin / Foto +16

Vildania natën vonë i heqë sutjenat, tregon gjoksin / Foto +16

​Vildane Zeneli vazhdon të provokojë keq. Ajo në postimet e fundit në rrjetin social Instagram ka treguar se qëndron gjithë kohën pa sutjena. Dhe kështu ajo nuk lë pa ekspozuar as gjoksin bombastik, i cili është kryetemë e mediave rozë. [...]

Lifestyle

Qëndrimi ulur dëmton trurin

Qëndrimi ulur dëmton trurin

Për të moshuarit, qëndrimi për një kohë të gjatë ulur në kolltuk duke parë televizor, në vend të ushtrimeve fizike mund të shkaktojë tkurrjen e trurit, sipas një studimi të ri. Studiuesit e Shkollës Mjekësore të Universitetit të Bostonit zbuluan [...]

Tech

Startupi i kërkimit në internet Gjirafa përfiton 2 milion dollar investim për të dërguar Shqipërinë online

Startupi i kërkimit në internet Gjirafa përfiton 2 milion dollar investim për të dërguar Shqipërinë online

Suksesi i startupit Gjirafa, pjesëmarrës në edicionin e kaluar të konkursit mbarëkombëtar Albanian ICT Awards dhe fitues i Çmimit ICT Inovacioni i Vitit, nuk ka të ndalur. Google shqiptar pas suksesit të grupimit të 100 milion faqeve në shqip tani [...]

RRJETET SOCIALE

Sondazh

Kush duhet të jetë president i Kosovës?

MOTI

Kape lajmin me Kohë!

Kape lajmin me Kohë!