|Thursday, July 24, 2014
You are here: Ballina
Prokurori serb: Nuk dua të paragjykojë se a do të ketë aktakuzë për trafikim me organe, jemi marrë vesh me Williamson që të mos flasim

Prokurori serb: Nuk dua të paragjykojë se a do të ketë aktakuzë për t...

Tweet Tweet Në një intervistë për Gazetën serbe Danas Prokurori serbe për krime lufte Vladimir Vukcevic, ka ...

Komuna dështon ta rrënon “Al Petrol-in”

Komuna dështon ta rrënon “Al Petrol-in”

Tweet Tweet Inspektorët i Komunës së Prishtinës së bashku me Policinë e Kosovës mëngjesin e sotëm kanë ...

KE: Kosova ka ende punë për liberalizim të vizave

KE: Kosova ka ende punë për liberalizim të vizave

Komisioni Evropian ka prezantuar raportin e tij të dytë për progresin e Kosovës në përmbushjen e kërkesave ...

O’Relly paralajmëron: Zhvillimet nuk janë të mirëseardhura

O’Relly paralajmëron: Zhvillimet nuk janë të mirëseardhura

Tweet Tweet Njëri nga avokatët më të mirë në botë për krime të luftës, Michaell O’Relly, tha ...

Artikuj Promocional
Sport

Klubi madrilen shpenzoi 80 milionë euro për James Rodriguez, por që tani ka rikuperuar 5% të parave të shpenzuara duke shitur ... Full article

Jose Mourinho sqaron arësyen se pse do të rikthehej gjithnjë në Kampionatin Anglez. “Arsyeja ...

Tweet Tweet Pas zërave sensacionalë që kanë bërë xhiron në pak orë vjen edhe përgënjeshtrimi, ...
Tweet Tweet Në vendin e tretë u rendit fanella e verdhë e turit, Vincenco Nibali ...
Tweet Tweet Eliminimi i Ekuadorit që në fazën e grupeve në Botërorin e Brazilit ka ...

Cristiano Ronaldo kaloi disa momente mjaft të vështira gjatë një promocioni në Japoni. Ylli portugez, ...

“Carlitos, mendojmë të marrim Mancinin, si thua?” Ja përgjigja: “Nëse e merrni, po bëj gati ...

TECH

Kompania LG publikoi rezultatet e saj financiare për tremujorin e dytë fiskal të këtij viti. Ky tremujor ka qenë shumë i ... Full article

Apple ka kohë që po punon në krijimin e një ore inteligjente, dhe tani ...

Është folur shumë në internet për telefonin inteligjent Samsung Galaxy S5 Alpha ( që i ...

 
FUNNY Video
Më shumë Lajme dhe Artikuj