|Thursday, July 31, 2014
You are here: Ballina
Ekskluzive: BIK’u, rruga drejt terrorizmit

Ekskluzive: BIK’u, rruga drejt terrorizmit

Tweet Tweet Lavdrim Muhaxheri më nuk është komandant i shqiptarëve në organizatën terroriste ISIS, dhe as krimi ...

Shefqet Krasniqi çuditet pse është në raportin e shtetit amerikan dhe thotë: nuk kam nxitur urrejtje fetare

Shefqet Krasniqi çuditet pse është në raportin e shtetit amerikan dhe t...

Tweet Tweet Imami i Xhamisë së Madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, në një opinion dërguar portalit Indeksonline ...

Williamson-in e sollën zaptuesit e shtetit

Williamson-in e sollën zaptuesit e shtetit

Tweet Tweet Raporti i prokurorit amerikan, Clint Williamson, dhe krijimi i Gjykatës Speciale është pasojë e mosmbështetjes ...

Blerim Latifin: Lavdrim Muhaxherin e prodhuan hoxhallarët tanë

Blerim Latifin: Lavdrim Muhaxherin e prodhuan hoxhallarët tanë

Tweet Tweet Tash e 15 vjet në xhamitë e Kosovës në mënyrë të papenguar është predikuar fanatizmi ...

Artikuj Promocional
Sport

Mesfushori i Uest Hemit, dhunoi ish-të dashurën dhe nënën e saj

Mesfushori i Uest Hemit, Ravel Morison do të jetë në ... Full article

Kolumbiani 23 vjeçar pëlqen mënyrën e lojës që ka Falkao dhe shpreson tek presidenti

Hames Rodriges ...

Skuadra bavareze kërkon të zëvendësojë mesfushorin Toni Kros, gati oferta për Realin e Madridit

Bajerni ...

Kompania zvicerane dhe drejtuesit e saj rifillojnë punën me Vllanzinë

GEA Sport është rikthyer sërish ...

“Speciali” ironizon dhe paralajmëron kundërshtarët e Çelsit, thotë se ka një ndjenjë se janë shumë ...

Sipas rregullave të Ligës Premier, skuadra prej 25 lojtarësh nuk ka të drejtë të përmbajë ...

Neymar përpiqet të largojë çdo dyshim, duke dhënë garanci se do të jetë 100% në ...

TECH

Facebook do të bëjë që së shpejti të gjithë përdoruesit në të gjithë botën të shkarkojnë aplikacionin e saj Messenger. Sipas ... Full article

1. Semafor ( si një orë me rërë) 2.Këpucë që mund të paketohen lehtësisht 3. ...

Kryebashkiaku i Londrës, Boris Johnson, ka njoftuar se Londra do të jetë qyteti i parë ...

 
FUNNY Video
Më shumë Lajme dhe Artikuj