Avokati i Popullit letër Evropës për pensionet e kosovarëve në Serbi (Dokument)
jakupkrasniqi-foto-kushtrim-ternava

Krasniqi i reagon O’Connellit: Kute ekstremisht të ndryshme për krimet e luftës

hilmijashari

Avokati i Popullit letër Evropës për pensionet e kosovarëve në Serbi (Dokument)

euro-500-maxresdefault

Nuk do të ketë më kartëmonedha 500 euro

dd

Mbrojtja kërkon dëshmi të bankënotave të konfiskuara në rastin e prokurores Badivuku

bn

Rasti ‘Kumanova’, familjarët kërkojnë lirimin e të afërmve

thaci-kuvend1418076300

Nesër ose pasnesër, seanca për zgjedhjen e Hashim Thaçit President?

ekonomi ndertimtari1000_r1_s

Ndërtimtaria sektor fitimprurës, por edhe degradues

arianitkoci

Koci: Do ta fitojmë betejën me Lushtakun, kemi argumente të forta

limaj

AAK e vetme në takim me rininë në Pejë, nuk shkon VV dhe Nisma

thaci-foto33

Thaçi për Profil: Opozita duhet t’i kthehet demokracisë institucionale

Sport

Klopp dëshiron Jesen

Klopp dëshiron Jesen

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka shfaqur interesim për sulmuesin e Real Madridit, Jese Rodriguez. Sipas Daily Express, tekniku gjerman i ka kërkuar drejtuesve të klubit që të punojnë për të sjell sulmuesin spanjoll gjatë verës në Anfield. Jese dëshiron largimin pasi [...]

Showbiz

Dashuria e Dj Blunt e bënë dikë të përfundon në spital /FOTO

Dashuria e Dj Blunt e bënë dikë të përfundon në spital /FOTO

Dj Blunt dhe Real 1 njihen për hitet e shumta që sjellin. Së fundmi ata kanë sjellë këngën më të re të titulluar ‘Presion’.Blunt ka postuar një foto shumë të çuditshme në Instagram. Aty shihet një dorë femre teksa merrë infuzion. [...]

Lifestyle

Pse nuk duhet ti hidhni poshtë lëvozhgat e vezëve

Pse nuk duhet ti hidhni poshtë lëvozhgat e vezëve

Të gjithë i hedhim lëvozhgat e vezëve pasi na duken të pa dobishme. Por nuk duhet t’i hedhim më, pasi ato i sjellin përfitime shëndetit. Ato përmbajnë 90% kalcium, i cili është shumë i nevojshëm për trupin. Sipas disa studimeve [...]

Tech

Siguria e fëmijëve në internet

Siguria e fëmijëve në internet

Katër ministri, ajo e Inovacionit, Arsimit, Mirëqënies Sociale dhe Ministria e Punëve të Brendshme janë angazhuar për të ofruar internet të sigurt për fëmijët. Ndërsa lundrimi i fëmijëve në internet është i pashmangshëm, filtri më i mirë për to konsiderohet [...]

RRJETET SOCIALE

Sondazh

Kush duhet të jetë president i Kosovës?

MOTI

Kape lajmin me Kohë!

Kape lajmin me Kohë!