|Monday, November 24, 2014
Jeni këtu Ballina
Lunacek: Shtetet që nuk e kanë njohur Kosovën, ta bëjnë atë sa më parë

Lunacek: Shtetet që nuk e kanë njohur Kosovën, ta bëjnë atë sa më pa...

Tweet Tweet Akademia Diplomatike e Republikës së Kosovës në bashkëpunim me Akademinë Diplomatike të Vjenës hapën sot ...

​AAK’ja kërkon nga Prokuroria ta hetojë për tenderë Gazmend Muhaxherin e LDK’së

​AAK’ja kërkon nga Prokuroria ta hetojë për tenderë Gazmend Muhaxhe...

Tweet Tweet Partia e Ramush Haradinajt, Aleanca për Ardhmërinë Kosovës (AAK) ka kërkuar publikisht të hënën që ...

Svarça: Pozita e kryeministrit, një e drejtë historike e LDK-së

Svarça: Pozita e kryeministrit, një e drejtë historike e LDK-së

Tweet Tweet Kryetari i Ferizajt, i cili vjen nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Muharrem ...

Rreth 8.500 azilkërkues nga Kosova këtë vit

Rreth 8.500 azilkërkues nga Kosova këtë vit

Tweet Tweet Interesimi i të rinjve për të migruar në shtetet e ndryshme është rritur, thonë qytetarët ...

Artikuj Promocional
Lajmet e Fundit
Bota & Rajoni
Tweet Tweet Kryeministri i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq, ... Full article
Tweet Tweet Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi ka realizuar ...
Tweet Tweet Autoritetet e Afganistanit thonë se së paku ...
Tweet Tweet Policia greke ka identifikuar autorin e plagosjes ...
Opinione
Më shumë Lajme dhe Artikuj