|Tuesday, July 29, 2014
You are here: Ballina
Pal Lekajn e kërcënojnë me heqje të kokës

Pal Lekajn e kërcënojnë me heqje të kokës

Tweet Tweet Ish kryetari i Gjakovës, Pal Lekaj, tani deputet në legjislaturën e re parlamentare nga radhët ...

Hamasi prish armëpushimin, Izraeli i kundërpërgjigjet  (Gazeta Express)

Hamasi prish armëpushimin, Izraeli i kundërpërgjigjet (Gazeta Express)

Gaza kaloi natën e saj më të qetë prej më se tre javësh, por të hënën në ...

Besimtarët myslimanë festojnë Fitër Bajramin

Besimtarët myslimanë festojnë Fitër Bajramin

TiranÃ", 28 korrik - BesimtarÃ"t myslimanÃ" festojnÃ" sot festÃ"n e Fiter Bajramit. Kjo festÃ" nisi qÃ" ...

Frankfurter Allgemeine Zeitung:PDK me çdo mjet lufton për pushtet, sepse e ka kapur shtetin!

Frankfurter Allgemeine Zeitung:PDK me çdo mjet lufton për pushtet, sepse ...

Tweet Tweet Gjykata Kushtetuese, e cila sipas FAZ drejtohet nga Enver Hasani, një besnik i PDK-së, e ...

Artikuj Promocional
Sport

Nga Bujar Muçaku

Kosovari konsiderohet tejet i rëndësishëm pë sezonin e ri

Situata e Xherdan Shaqirit te Bajerni i Mynihut mbetet ende e ... Full article

Nga Bujar Muçaku

Trajneri premton ndryshime të mëdha sezonin e ri duke filluar nga formacioni i ...

Nga Erjon Halili

Sulmuesi nga Librazhdi largohet nga Teuta dhe arrin akordin me verdheblutë

Mirel Çota ka ...

Nga Bujar Muçaku

Trajneri premton ndryshime të mëdha sezonin e ri duke filluar nga formacioni i ...

Nga Erjon Halili

Sulmuesi nga Librazhdi largohet nga Teuta dhe arrin akordin me verdheblutë

Mirel Çota ka ...

Nga Gentjan Alinani

Shumë lojtarë në provë tek ekipi kuqeblu, ja cilët mund të firmosin ...

Daniel Ricciardo ka qënë surspriza e Çmimit të Madh të Hungarisë. Australiani i Red Bullit, ...

TECH

Faqet zyrtare në internet të pothuajse gjithë ministrive, përjashto atë të mbrojtjes dhe faqen zyrtare të Këshillit të Ministrave, janë sulmuar ... Full article

10 filmat më të shkarkuar në BitTorrent, që kryesojnë tabelën këtë javë, janë: 'Expendables 3' ...

LG G Pad 10.1 është tableti që ofron parametrat më të mira në linjën e ...

Është rritur shumë shitja e tabletëve në të gjithë botën. Pjesa e tregut është rritur ...

 
FUNNY Video
Më shumë Lajme dhe Artikuj