|Saturday, July 26, 2014
You are here: Ballina
Haradinaj: Lajmi për aktakuzë ndaj meje i sponsorizuar nga Hashim Thaçi

Haradinaj: Lajmi për aktakuzë ndaj meje i sponsorizuar nga Hashim Thaçi

Tweet Tweet Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar pas lajmit se ndaj ...

Ekskluzive: Enver Hasani mund të tërhiqet nga gjykimi i rastit Mustafa?!

Ekskluzive: Enver Hasani mund të tërhiqet nga gjykimi i rastit Mustafa?!

Tweet Tweet Kryetari i Gjykatës Kushtetuese të Kosvës, Enver Hasani mund të mos përfshihet si Gjyqtar në ...

Haradinaj: Gjykata Kushtetuese po përdorë standarde të dyfishta

Haradinaj: Gjykata Kushtetuese po përdorë standarde të dyfishta

Tweet Tweet Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, thotë se Gjykata Kushtetuese kur mori ...

Mustafa: Ne nuk përdorëm dhunën, por votën si mjet demokratik

Mustafa: Ne nuk përdorëm dhunën, por votën si mjet demokratik

Tweet Tweet Kryetari i Lidhjes Demokratikë të Kosovës, Isa Mustafa, i cili është pezulluar nga pozita e ...

Artikuj Promocional
Sport

Didier Drogba është zyrtarisht futbollist i Chelsea. Sulmuesi nga Bregu i Fildishtë ka nënshkruar kontratë njëvjeçare me ekipin londinez. “Unë nuk ... Full article

Ka dështuar strategjia e Massimiliano Allegrit nën drejtimin e Juventusit. Në miqësoren e parë sezonale ...

Jo çdo yll Hollivudi i shijon maksimalisht orët e gjata dhe djersitjen në palestër, për ...

Garet Bejl ka bërë një deklaratë të bujshme duke premtuar se Reali i Madridit do ...

Nga Bujar Muçaku

Një ditë pas prezantimit të kolumbianit janë shitur rreth 40 mijë fanella me ...

Auzilio dhe Pato kanë biseduar shpesh me njëri-tjetrin gjatë kësaj kohe dhe sulmuesi brazilian i ...

Claudio Ranieri rinis gjithçka nga Greqia. Trajneri italian u zyrtarizua nga Federata Greke e Futbollit ...

TECH

Ndajeni këtë video me miqtë tuaj, ne mendojmë që është një mesazh i fuqishëm që mund të ndihmojë shumë ... Full article

Shërbimi më popullor i mesazheve, Snapchat, po rivalizohet këto kohët e fundit me krijimin e ...

Burime të ndryshme njoftojnë se Google do të blejë së shpejti shërbimin e videove Twitch. ...

Trafik i rrallë në Taiwan, mottora scooter si të ishin një konservë me ...

 
FUNNY Video
Më shumë Lajme dhe Artikuj
Tweet Tweet Studimet tregojnë se ndjenjat e dashurisë pasionante dhe intensive kanë efekt ...