|Friday, October 31, 2014
Jeni këtu Ballina
Astrit Haraqija thumbon Isa Mustafën: Dikush me 9 për qind po e kap për bishti LDK-në

Astrit Haraqija thumbon Isa Mustafën: Dikush me 9 për qind po e kap për ...

Tweet Tweet Astrit Haraqija, ish- ministër nga radhët e LDK-së nuk po mund të qëndroj indiferent ndaj ...

Haradinaj i dërgon mesazhe LDK’së: Marrëveshja duhet të zbatohet

Haradinaj i dërgon mesazhe LDK’së: Marrëveshja duhet të zbatohet

Tweet Tweet Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës i ka dhënë mbështetje Ramush Haradinajt për të vazhduar ndërtimin ...

Ambient i vështirë afarist

Ambient i vështirë afarist

Tweet Tweet Ndonëse në disa raporte ndërkombëtare, ku flitet për ambient afarist në Kosovë thuhet se është ...

Hakmarrja e EULEX’it – nis hetime ndaj Prokurores që nxori skandalet e korrupsionit

Hakmarrja e EULEX’it – nis hetime ndaj Prokurores që nxori skandal...

Tweet Tweet Misioni europian për rend dhe ligj, EULEX, ka nisur hetime të brendshme – e që ...

Artikuj Promocional
Lajmet e Fundit
Bota & Rajoni
Tweet Tweet Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka ... Full article
Tweet Tweet Xhihadistët e Shtetit Islamik ekzekutuan të paktën ...
Opinione
 
Më shumë Lajme dhe Artikuj
Tweet Tweet Elvana Gjata vazhdon të mbetet njëra ndër zërat e përfolur të ...