|Saturday, July 26, 2014
You are here: Ballina
“Pretendentët” për kryetar të LDK-së

“Pretendentët” për kryetar të LDK-së

Tweet Tweet Dy muajt e ardhshëm do të jenë jo vetëm të rëndësishëm për Lidhjen Demokratike të ...

“Mëshqerra” siguron 120 krerë dhi për fermerët vushtrrias

“Mëshqerra” siguron 120 krerë dhi për fermerët vushtrrias

Tweet Tweet Vushtrri. Pesëmbëdhjetë fermerë të komunës së Vushtrrisë do të përfitojnë 120 krerë dhi qumështore, pas ...

Makolli: Liderët të dalin nga barrikadat

Makolli: Liderët të dalin nga barrikadat

Tweet Tweet Sekretari i përgjithshëm i AKR-së, Ibrahim Makolli, i ka ftuar liderët e subjekteve politike të ...

PDK dhe VV, opozitë e papërballueshme

PDK dhe VV, opozitë e papërballueshme

Tweet Tweet Krijimi i Qeverisë nga treshja LDK-AAK-Nisma dhe minoritetet, por pa përfshirjen e Lëvizjes Vetëvendosje, vlerësohet ...

Artikuj Promocional
Sport

Nga Gjergj Vyshka

Komiteti Olimpik Kombëtar Shqiptar bën zyrtare datat e konkurrimit në Olimpiadë

“Dua të jem një kampion i madh, ndërsa do ... Full article

Ish-nxënësit e asaj mature kujtojnë me nostalgji profesorët dhe të gjithë pjesëtarët e atij brezi
Teknikumi ...

Nga Thoma Qirjazi

Pas dhjetë dite pune, trajneri i gjirokastritëve bën përmbledhjen e tij

“Kam marrë dhe ...

Nga Tonin Frroku

Skënderbeu I ketij kampionati është më I miri I katër sezoneve të fundit.Keshtu ...

Nga Ergest Haxhaj

Portieri i kuqezinjve vlerëson maksimalisht skuadrën për atë që bëri në të dyja ...

Nga Edmond Sufaj

“Tifozët i siguroj se do të jemi një ekip i fortë në nisjen ...

Ekipi fierak ka nënshkruar një kontratë 3-vjeçare me mesfushorin cilësor, i cili ka qenë pjesë ...

TECH

Ndajeni këtë video me miqtë tuaj, ne mendojmë që është një mesazh i fuqishëm që mund të ndihmojë shumë ... Full article

Shërbimi më popullor i mesazheve, Snapchat, po rivalizohet këto kohët e fundit me krijimin e ...

Burime të ndryshme njoftojnë se Google do të blejë së shpejti shërbimin e videove Twitch. ...

Trafik i rrallë në Taiwan, mottora scooter si të ishin një konservë me ...

 
FUNNY Video
Më shumë Lajme dhe Artikuj